SIKÇA SORULAN SORULAR

Beton Santrali Ve Mobil Beton Santrali Hakkında Merak Ettikleriniz

Uzun yıllar sabit ve mobil beton santrali üzerinde çalışan firmamız, Ar-Ge çalışmaları sonucunda ürettiği yeni nesil beton santrali makinelerini değerli müşterilerinin hizmetine sunmuş bulunmaktadır. 2003'den Bu Yana birikimi ve günümüz teknolojileri bir araya getirilerek oluşturulan bu yeni konsept yerli ve yabancı ocak işletmecileri tarafından beğeni ile karşılanmıştır. Yaptığımız uzun inovasyon çalışmaları sürecinde, benzer başarılardan ve işletmelerin teknik yükünü omuzlayan operatörlerin karşılaştıkları teknik sıkıntılardan ve onların önerilerinden sürekli faydalandık. İmalatımız Fabo serisi ‘MOBİL BETON SANTRALİ’, üzerlerindeki teknik artılar ve taşıdıkları üstün mühendislik vizyonuyla çağdaş bir ürün olarak emsalleri arasında farklı bir konumda yerini almıştır.

Satılık Beton Santrali Arayanların Fabo Makineyi Tercih Etmelerindeki Sebepler: Satılık Beton santrali arayan müşterilerimize en başta özel fiyatlarla makine edinme olanakları sunmaktayız. 2. El arayışlarına iyi durumda, bakımlı ‘Fabo Makine’ imalatı yeni nesil mobil beton santrali ve yeni nesil eleme tesisleri sunmaktayız.
• Uygun ilk yatırım maliyeti image
• Ton başına işletme giderlerinde maliyet yükünün en az indirilmesi (enerji, yedek parça sarfiyatı, sevkiyat ve montaj, iş gücü gibi say ısız avantaj)
• Yüksek kapasite
• Hızlı ve düzenli servis hizmeti
• Müşteri memnuniyeti
• Yüksek performans
• Hızlı sevkiyat ve hızlı kurulum
•Aranır, tercih edilir 2. El piyasasına sahip olması
• ‘Yeni Nesil’ teknolojilerin imalata kazandırdığı fonksiyonel kolaylıklar
Bazıları yukarıda sayılan nedenlerden dolayı kullanıcılar ve sahasında yatırım yapmak isteyen yatırımcılar, ‘Yeni Nesil Beton Santrali’ tesislerinin yeni, ya da 2.Ellerini tercih etmektedirler. Bizde Fabo Makina olarak ‘Yeni Nesil Mobil Beton santralleri’ tesislerini her geçen gün bulunduğu noktalardan daha ilerilere taşımanın gayreti içerisindeyiz. Katma değer yaratan teknoloji ürünlerimiz iç ve dış piyasalardan gördüğü ilgi ve beğeniyle ülke ekonomisine katkı vermeye devam edecektir.

Fabo Makina yenilikçi teknolojiler ilkesini benimseyerek Ar-Ge bölümünde her geçen yıl daha fazla yatırım yapmaktadır. Firmamızın makina mühendisleri, Ar-ge Mühendisleri , pazarlama uzmanlarımızla beraber gelişen teknoloji ışığında sürekli olarak makinaları geliştirmeye devam etmektedir. Fabo Makina olarak 10 yıldır Ar-ge konusundaki çalışmalarımızdan ötürü bir çok kuruluş ve odalar tarafından ödüllere layık görüldük. Yaptığımız geliştirmelerin başlangıç noktası müşteri şikayetlerinin ve istekleridir. Her veri kayıt altına alınarak bir veritabanı oluşturulur. Bununla beraber yapılan çalışmalarda önce sorunlar giderilir. Daha sonra da makinaların daha sorunsuz ve daha verimli çalışması için yapılması gerekenler kararlaştırılır. Tüm bunların sonucunda eski ürünler günümüz koşullarına ayak uyduracak hale gelir. Yeni ürünler de kusursuza yakın bir noktada piyasaya sürülür. Son yıllarda Ar-Ge alanında ülkeminiz önde giden üniversiteleriyle iş birliği içinde olan Fabo Makina makinaların mukavemet, titreşim, gürültü, mekanik tasarım ve hidrolik alanlarında birçok yeni proje üzerinde çalışmaktadır. Makina tasarım ekibinin ortaya çıkardığı tasarımlar Ar-Ge biriminin geliştirmeleriyle beraber üretim sürecine hazır hale gelir. Makina üretiminde kullanılacak tüm malzemeler Kalite Kontrol labaratuvarlarında testlerden geçirilir. Bu testlerden geçen malzemeler fabrikaya yollanarak üretime başlanır. Türkiye'nin en gelişmiş makina üretim hattına sahip fabrikamızda son teknoloji Cnc tezgahları kaynak robotları kullanılarak üretim başlar. Her biri alanında uzman mühendis ve ustaların da kontrolünde üretilen makinalar en son yine Kalite Kontrol birimi tarafından kontrol edilir ve müşteriye teslim edilir. Üretimin her bir aşamasında ayrı ayrı uygulanan kontrollerle "üretimde 0 hata" bilinciyle çalışan Fabo Makina 35 senelik marka gücünü "kaliteli üretim , Yüzde yüz müşteri memnuniyeti " sloganıyla kazanmıştır.

Bizim için satıştan önce veya satıştan sonra diye bir sınıflandırma söz konusu değildir ama yinede böyle bir sınıflandırma yapmak gerekirse satıştan önce sınıfında kalırsınız. Yani bizim için her zaman önceliklisiniz ve aynı önemle ticari ilişkimiz devam ettirelecek demektir. Tüm çalışmalar tamamlandıktan sonra bize bu numaradan ulaşabilirsiniz üstelik günün her saatinde ve ya bu adrese e-mail gönderebilirsiniz,canlı destek hattımızdan istifade edebilirsiniz hatta bu sayfada işinize yarayabilecek mevcut dosyalar varsa onları kullanabilirsiniz. Sonuç olarak sınırsız bir destek anlayışı söz konusu. Fabo Makina Canlı Destek İçin sitemizden veya +90 (532) 565 49 75 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Fabo için böyle bir kısıtlama söz konusu olamaz. Uluslararası arenada hizmet veren bir firma olarak; Asya, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika her zaman olduğumuz ve olabileceğimiz yerlerdir. Bizim için önemli olan sizin projenize ne kadar güvendiğinizdir. Geriye kalan kısım ise tamamen mühendislik bilgisi ile Fabo deneyiminin harmanlanması ile kendiliğinden oluşacaktır. Mobil Beton Santrali ve Stokdan Satışı Fabo MAKİNA


» Sabit Santraller günlük ortalama 300 m3 ve üzeri beton ihtiyacında tercih edilir. » Ayrıca her 3 – 5 ayda bir santral yer değiştirecekse mobil santral seçimi daha uygundur.
» Piyasaya beton verilecek ise Sabit Santraller en uygunudur.
» Kurulacak alan kısıtlı ise mecburen mobil santral tercih edilmelidir.

» Piyasanın % 80 ‘ i genelde single – shaft tipi karıştırıcı tercih etmektedir.
» Sistemde hidrolik aksam olmadığında zor şantiye ortamların da tercih edilir.
» Birbirinden ayrı olarak çalışan çift motor ve redüktör yardımıyla tahrik sağlanmaktadır. Bu yüzden motorlardan veya dişlilerden birinin arıza vermesi halinde kapasite yarıya düşürülerek tek motorla beton üretiminine devam edebilmektedir

» 3 Tip karıştırıcı vardır
» Bu karıştırıcılar Kullanılacak alanlara göre değişir.
a) Planet tipi ( Parke üretiminde daha çok kullanılır)
b) Single Shaft ( Saatte 100 m3 e kadar olan beton ihtiyaçlarında single shaft mikserler tercih edilir )
c) Twin – Shaft ( 120 m3 ve üzeri beton ihtiyaçlarında twin-shaft tercih edilir ).